Zakázková výroba diamantových šperků

Chcete vyrobit šperk jen pro Vás? Přesně podle Vašich představ a přání? V INBAR Diamond Center se specializujeme na zakázkovou výrobu diamantových šperků a splníme vždy i to nejnáročnější přání.

Pokud toužíte po netradičním šperku, který není nikde k sehnání nebo naopak chcete originální šperk, jehož design jste si vysnila, obraťte se právě na nás. Šperky zhotovíme podle Vašeho návrhu, upravíme či předěláme jakýkoliv šperk, nakombinujeme různé designy nebo barvy zlata, u nás nejste nikdy ničím omezeni. Vše rychle a pečlivě pod odborným dohledem.

Naším posláním je splnit jakákoliv přání a vyrobit pro Vás jedinečný šperk, díky němuž se budete cítit výjimečný/á. Rádi Vám poradíme a vybereme ten správný diamant přímo pro Vás a společně navrhneme design Vašeho šperku. Výrobu předáme našemu vlastnímu zlatníkovi, se kterým spolupracujeme od samého vzniku společnosti, který přes návrh a 3D model v počítači vykouzlí exkluzivní šperk. Jsme zárukou kvality a spokojenosti, protože k výrobě diamantových šperků používáme výhradně naše vlastní volné kameny s vynikajícími parametry jako jsou barva, čistota, kvalitní brus v proporcích, lesk a symetrie. U nás na velikosti kamenu nezáleží, i ten nejmenší diamant bude zářit na míle daleko.

Každý klient má u nás zajištěn stejně kvalitní, odborný a osobní servis, jehož součástí je i bezplatné poradenství či nezávazná schůzka.

Šperky na zakázku:

diamantové šperky na zakázku IMG_2020 tif3_png

Vyplňte prosím následující formulář:

Odpovíme Vám do 24 hodin.

Odeslat
Top
Menu